Niepubliczne Przedszkole
z oddziałem integracyjnym

Przedszkole jest czynne
w godzinach 6:30 do 18:00

Zapraszamy dzieci w wieku
od 2,5 do 6 lat

img-przedszkole

Kontakt

Oddział Pod Fortem 2img-kontakt

ul. Pod Fortem 2
31-302 Kraków
tel. 518 223 457 – dyrektor
tel. 607 245 932 – bezpośrednio do przedszkola
info@wesolyzakatek.pl

Oddział Pod Fortem 2C

ul. Pod Fortem 2C
31-302 Kraków
tel. 518 223 457 – dyrektor
tel. 570 280 450 – bezpośrednio do przedszkola
info@wesolyzakatek.pl

 

LIFE-IP_Malopolska

Przedszkole wyposażone jest w profesjonalny oczyszczacz powietrza przekazany w ramach programu: „Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strefa rodzica

zaloguj img-strefa-rodzica

Spektakl „Tygrys Pietrek”

Wizyty w Teatrze Groteska są zawsze fascynujące.

Dziś obejrzeliśmy spektakl pt. „Tygrys Pietrek”. Była to krótka opowieść o tym, jak trudno być odważnym w małych sprawach, lecz łatwo, gdy walczy się o kochające nas osoby. Główny bohater mały tygrysek bał się wszystkiego. Najdrobniejsze trzaski gałęzi, buczenia bąka, burza czy ciemność  przyprawiały go o dreszcze. Z tego względu, mały Pietrek stał się pośmiewiskiem całej zwierzęcej gromady. W końcu przyszedł moment próby – ciężka choroba mamy. Synek musiał znaleźć w sobie tyle odwagi, by wyruszyć w ciemną, burzową noc do doktora po pomoc. Okazało się, że tygrys stanął na wysokości zadania, strach i lęk przestały istnieć, a Pietrek uratował ukochaną mamę.

Po spektaklu zaproszono nas za „kulisy”. Dowiedzieliśmy się: kto gra w teatrze, kim jest reżyser, scenarzysta i scenograf, co to są rekwizyty i scenografia. Odwiedziliśmy garderobę, salę prób oraz pracownię plastyczną, w której powstają rekwizyty, lalki, maski bądź stroje dla aktorów. Weszliśmy na balkon, by z góry podziwiać główną salę teatralną.

Dzień był pełen wrażeń. Dziękujemy!

zdjęcia